Piirdeaiad

ruut-1x1Kasutamine
Pakume erinevat tüüpi piirdeaedu, mis võimaldavad hoonestuse ja sellega kaasnevate maa-alade piiramist ning on ette nähtud kasutatamiseks nii eramutel kui ka tööstuslikuks otstarbeks. Piirdeaiad on võimalik tellida vastavalt väravatele ühtse stiiliga, et säiliks sarnane välisilme ja miljöö.

ruut-1x1Materjalid
Pur-ait piirdeaiad koosnevad alumiiniumist postidest (läbimõõt 70 mm), 50 x 50 mm ruudustikuna punutud aiavõrgust ning ülemisest ja alumisest aeda pingutavast ääretraadist. Aiavõrk on punutud 3,1 mm alumiiniumtraadist või 2,5 mm ja 3,0 mm kuumtsingitud terastraadist. Ääretraadina kasutatakse vastavalt 5,5 mm alumiiniumtraati või 4,0 mm kuumtsingitud terasest traati. Kõik materjalid on ilmastikule väga hästi vastupidavad. Peamiselt kasutatakse seda tüübi aeda tööstusobjektidel, kuid on soovi korral ka eramute juures.

Terasest piirdeaiad sobivad põhiliselt eraobjektidele, sest on laialdasemad võimalused omanäolise kujunduse ja disainelementide kasutamise suhtes. Terasest postid on värvitud tellijale meelepärast tooni pulbervärviga RAL-värvikataloogi alusel või kaetud rohelise PVC-kattega. Aiavõrguna (punutud võrk ja keevisvõrk) ja ääretraadina saab kasutada tsingitud terasest või rohelise PVC-kattega materjali. Võrgu asemel saab aia täitematerjaliks paigaldada näiteks puitlipid, et see oleks ümbritseva keskkonnaga sobivalt harmoneeruv. Samuti on aiasektsioonide valmistamine võimalik elementidena koos terasest varbtäitega ning erinevate dekoratsioonielementidega (odaotsad, rosetid, ornamendid, käbid jne). Omanäolise disainiga aiaelemendid sobivad väga hästi paigaldamiseks kivipostide vahele.

3D elementaiad koosnevad tsingitud terasest ja PVC-kattega ümaratest (läbimõõt 48 mm) või kandilistest (60 x 40 x 1,5 mm) aiapostidest ning nende külge kinnitatavatest aiaelementidest. Aiaelemendid on valmistatud omavahel liitekohtadest keevitatud 5,0 mm traatidest, mis moodustavad 50 x 200 mm suurusega ruudustikud. Täiendava tugevuse saavutamiseks on aiaelemendi ülemises ja alumises servas 30 mm võrra üldtasapinnast eemaleulatuv väljapaine ning seal on ruudustiku suuruseks 50 x 50 mm. 3D elementaia standardvärvid on roheline, tumepruun ja hall.

ruut-1x1Paigaldus
Terasest ja alumiiniumist aiapostid paigaldatakse pinnasesse reeglina betoneerimisega. Monoliitse ja tugeva betoonaluse olemasolu korral saab postide paigaldamiseks kasutada poltidega metallankruid.

Pakume Teile kvaliteetset toodet ja tervikliku lahendust koos konsultatsiooni, objekti kontrollmõõdistamise ja uute toodete paigaldusega.