Turvatrellid

ruut-1x1Kasutamine
Rullitavad turvatrellid kaitsevad omandit sissemurdmise ja vandalismi eest ning on otstarbekas paigaldada suurema sissemurdmisohuga kohtadesse ja suuremate pindade korral. Turvatrell koos alarmsüsteemiga on tõhusaks tõkkeks, pikendades sissemurdmisaega ja tõenäosust, et turvafirma jõuab kohale enne sissemurdmist.

Turvatrellid on ette nähtud paigaldamiseks nii sise- kui välistingimustesse ja enamlevinud kasutuskohad on kaupluste vaateaknad, kaubanduskeskuste müügiboksid, garaažide sissesõiduteed ning kontorite, büroode ja ladude aknad. Tänu rullitavale mehhanismile on turvaruloode käsitlemine väga lihtne ja vastavalt vajadusele on nad ava ees suletud asendis või märkamatult üles rullitud.

ruut-1x1Materjalid
Rullitavad turvatrellid valmistatakse survepressitud alumiiniumprofiilidest, mille pind anodeeritakse. Kasutusel on kolm erinevat profiili kõrgusega 56 mm või 84 mm (kaks avadega profiili ja üks avadeta profiil), millest kahte saab omavahel kombineerida. Külgsiinid on samuti alumiiniumprofiilidest ning turvatrell liigub üles kompaktselt rulli ava kohal olevasse rullikattesse. Turvatrellid valmistatakse eritellimusena vastavalt konkreetse ukse- või aknaava mõõtudele.

Profiilide viimistlus on naturaalne anodeering A00-E6 ning rullikatte värv RAL 7038. Eritellimusena on võimalikud muud toonid RAL-värvikataloogi alusel.

ruut-1x1Avamine
Turvatrellide avamiseks saab kasutada väiksemate mõõtude korral käsitsi väntajamit ning suurte mõõtudega turvaruloodel firma Somfy torumootoreid. Elektriajami juhtimiseks on erinevad võimalused klahvlüliti, võtmega lüliti, kaugjuhtimispuldi või aegreleega. Turvaelementidena saab ukseavasse paigaldada fotosilmad, mis välistavad turvatrelli aegreleega sulgumise, kui fotosilmade vahel on mingi takistus.

Väntajami või elektrimootoriga turvaruloo lukustub suletud asendis automaatselt. Lisaks saab kasutada turvtrelli alumises liistus riive või riivlukku.

ruut-1x1Paigaldamine
Turvatrelle on võimalik paigaldada ava vahele ning ka sise- või välisküljele. Siinid kinnitatakse avasse tüüblite ja kruvidega ning kruvide kinnitusavad kaetakse plastikust korkidega.

Pakume Teile kvaliteetset toodet ja tervikliku lahendust koos konsultatsiooni, objekti kontrollmõõdistamise ja uute toodete paigaldusega.