Turvarulood

ruut-1x1Kasutamine
Rullitavad turvarulood kaitsevad omandit sissemurdmise ja vandalismi eest ning on otstarbekas paigaldada väiksema sissemurdmisohuga kohtadesse ja väiksemate pindade korral. Turvaruloodega kaitstud ruumid ei ole atraktiivsed hetkeemotsioonide ajel toimuvatele sissemurdmistele, sest ruloo profiil on läbipaistmatu. Turvaruloo koos alarmsüsteemiga on tõhusaks tõkkeks, pikendades sissemurdmisaega ja tõenäosust, et turvafirma jõuab kohale enne sissemurdmist. Akna välisküljele paigaldatud turvarulood kaitsevad seda lõhkumise eest. Lisaks on turvaruloo polüuretaantäide ka heaks sooja-, külma- ning müraisolatsiooniks.

Turvarulood on ette nähtud paigaldamiseks nii sise- kui välistingimustesse ja enamlevinud kasutuskohad on akende ja uste kaitsmine lõhkumise, valguse, kuumuse ja müra eest, kaupluste vaateaknad, kaubanduskeskuste müügiboksid, baaride ja köökide jms. letid. Lisaks sellel saab turvarulood kasutada väga edukalt eragaraažiuksena, juhul kui näiteks puudub võimalus traditsioonilise ülestõstetava garaažiukse paigaldamiseks laes segavate torude, kaablite vmt. põhjuste tõttu. Tänu rullitavale mehhanismile on turvaruloode käsitlemine väga lihtne ja vastavalt vajadusele on nad ava ees suletud asendis või märkamatult üles rullitud.

Turvarulood on võimalik paigaldada ava vahele ning ka sise- või välisküljele. Siinid kinnitatakse avasse tüüblite ja kruvidega ning kruvide kinnitusavad kaetakse plastikust korkidega.

ruut-1x1Materjalid
profiilRullitava turvaruloo profiilid valmistatakse polüuretaantäitega pullbervärvitud alumiiniumplekist. Kasutusel on erinevad profiilid kõrgusega 40 mm või 55 mm. Külgsiinid on samuti alumiiniumprofiilidest ning turvaruloo liigub üles kompaktselt rulli ava kohal olevasse rullikattesse. Turvarulood valmistatakse eritellimusena vastavalt konkreetse ukse- või aknaava mõõtudele.

Profiilide, külgsiinide ja rullikatte viimistlus on valge RAL 9016, hall RAL 7038 või pruun RAL 8028. Lisana on profiilidel kõrgusega 40 mm võimalik puiduimitatsiooniga „kuldne tamm" viimistlus.

ruut-1x1Avamine
Turvaruloode avamiseks saab kasutada väiksemate mõõtude korral käsitsi väntajamit ning suurte mõõtudega turvaruloodel firma Somfy torumootoreid. Elektriajami juhtimiseks on erinevad võimalused klahvlüliti, võtmega lüliti, kaugjuhtimispuldi või aegreleega. Turvaelementidena saab avasse paigaldada fotosilmad, mis välistavad turvaruloo aegreleega sulgumise, kui fotosilmade vahel on mingi takistus.

Väntajami või elektrimootoriga turvaruloo lukustub suletud asendis automaatselt. Lisaks saab kasutada turvaruloo alumises liistus riive või riivlukku.

Pakume Teile kvaliteetset toodet ja tervikliku lahendust koos konsultatsiooni, objekti kontrollmõõdistamise ja uute toodete paigaldusega.