Sise-metalluksed

ruut-1x1Kasutamine
Saku Metall valmistatud soojustatud sise-metalluksed on ette nähtud kasutamiseks sisetingimustes ruumidevahelise uksena või tehnilise ruumi uksena. Sise-metalluksed valmistatakse eritellimusena vastavalt konkreetse ukseava mõõtudele ning ühe- või kahepoolsetena. Kahepoolseid uksi kasutatakse laiemate ukseavade korral ja avada on võimalik mõlemat uksepoolt.

ruut-1x1Materjalid
Sise-metalluksed on valmistatud külmvaltsitud terasest stantsimise, kantimise ja keevitamise teel. Leng on valmistatud 1,5 mm paksusest külmvaltsitud lehtterasest profiilidest ja ukseleht 1,0 mm paksusest külmvaltsitud lehtterasest. Ukselehe kogupaksus on 52 mm ning mantelservad asuvad külgedel ja üleval. Ukselehe jäikust ning turvalisust suurendavad sisemised (olenevalt ukse tüübist L- või U-profiiliga) terasest tugevdusribid. Ukselehe ja lengi kõrge soojapidavus tagatakse 50 mm paksuse kivivillast soojustusega ning ukselengi servades paiknevate EPDM kummist tihenditega. Lisaks soojapidavusele tagab see ka väga hea müraisolatsiooninäitaja, Rw = 39 dB. Terasest hinged on telje läbimõõduga 14 mm ning keevitatud ja varustatud kuullaagritega. Ukse lävepakk on valmistatud kuumtsingitud terasest, vajadusel saab ukse ka ilma lävepakuta.

ruut-1x1Viimistlus
Siseukse sulgurSise-metalluksed viimistletakse tellijale meelepärast tooni polüester pulbervärviga RAL-värvikataloogi alusel, mille standardvalikus on 20 erinevat värvitooni. Kui nende hulgast soovitud tooni ei leia, siis saab ukse tellida kahekomponendilise epoksüüd kruntvärvi ja polüuretaanvärviga eritooniga valides värvitooni kogu RAL või Monicolor värvikataloogi ulatuses.

ruut-1x1Lukud
Ustele paigaldatakse tuntud firmade Assa, Abloy, Boda, Cisa, Primo, Reguitti, Dorma, Gu Bks, jt. kasutus- ja turvalukke, linke ning sulgureid.

ruut-1x1Lisad
Lisavõimalusena saab uksele tellida klaasiava, ventilatsiooniresti, roostevabast terasest lävepaku või jalapleki, sulguri, uksesilma, turvaketi jne.

ruut-1x1Paigaldus
Ukse leng paigaldatakse ukseavasse tüüblite ja 8 x 100 mm kuuskantpea kruvidega ning lengis olevad kruvide kinnitusavad kaetakse plastikust korkidega. Peale lengi kinnitamist täidetakse seina ja lengi vaheline tühimik ehitusliku montaažvahuga või kivivillaga. Pakume Teile kvaliteetset toodet ja tervikliku lahendust, mis sisaldab objektil ukseava kontrollmõõdistamist, vana ukse demontaaži, uue ukse transporti objektile ning paigaldust. Lisana soovi korral ka vana ukse objektilt äraviimist ja utiliseerimist ning ukseava piitade viimistlemist piirdeliistudega.