Lükanduste liugsüsteemid

ruut-1x1Kasutamine
Lükanduste liugsusteemidPakume firma Helaform kõrgekvaliteedilisi lükanduste- ja kappide liugsüsteeme. Tootevalikusse kuuluvad erinevad juhtsiinid, kinnitused, rullikud, ühendusdetailid, piirajad, käepidemed jmt. tarvikud, mille abil saab mugavalt ja sujuvalt liigutada alates mõne kilogrammi raskustest garderoobikappide liugustest kuni 1200 kg kaaluvate suurte metallist lükandusteni.

Detailid on mõeldud kasutamiseks sise- ja välistingimustes ning valmistatud alumiiniumist, roostevabast terasest ning tsingitud terasest. Lükanduste liugsüsteemide kasutuskohad on eramud, tööstushooned, kontorid, kauplused, ühiskondlikud hooned jmt. objektid, kui vajatakse kasutusmugavust ja puudub võimalus tavapäraste hingedega uste paigaldamiseks ruumipuuduse või ukseava suurte mõõtmete tõttu.

ruut-1x1Kergsiirderada
Lisavõimalusena saame pakkuda samadel liugsüsteemi detailidel põhinevat multifunktsionaalset ja erikujulist kergsiirderada. See on lahendus, mille puhul saab vajaliku kujuga siinidel liikuvate rullikute abil hõlpsasti liigutada ühest kohast teise detaile, seadmeid, kardinaid, voolikuid vmt. Kergsiirderada parandab ettevõtte töökorraldust, suurendab tootlikust ning suurepärasele kasutusmugavusele lisandub ka oluline ajaline kokkuhoid.

Pakume Teile kvaliteetset toodet ja tervikliku lahendust koos konsultatsiooni, objekti kontrollmõõdistamise ja uute toodete paigaldusega.