Kileribakardinad

ruut-1x1Kasutamine
Kileribakardinad paigaldatakse ukseavadesse, kui uks peab olema palju avatud asendis näiteks tõstukiga kauba laadimise vmt. tõttu. Kileribadest kardin takistab külma sissepääsu ja vähendab oluliselt energiakulu, suurendab turvalisust läbipaistvate ja elastsete ribade tõttu, võimaldab termiliselt meeldivaid töötingimusi ukseava lähedal ning isoleerib tolmu, niiskust ja müra.

Rippuvate kileribakardinate peamised kasutusvõimalused:

  • kaupluste ja tööstusettevõtete lao- ja tootmisruumid
  • jahe- ja külmlaod
  • toiduainetetööstuse ettevõtted
  • laadimisruumide tuulekojad
  • jahutusega transpordivahendid ja konteinerid
  • konveierid

ruut-1x1Materjalid
Rippuv kileribakardin koosneb kahest pealistiku asetatud läbipaistvast Transflex-ribade kihist. Kileribad on vaheliti 50% või 100% ulatuses ning ribade mõõtmed ja nende vahelitiasetuseprotsent valitakse vastavalt kardina kasutusotstarbele ja ava kõrgusele. Kileribad on paksusega 2-4 mm ning laiusega 200-400 mm. Kohtades kui temperatuur langeb väga madalale (näiteks külmkambrid), kasutatakse suuremat elastsust omavaid kileribasid.

ruut-1x1Paigaldamine
Ribakardin kinnitatakse ainult ülevalt ja seda saab paigaldada nii ava vahele, kui ava peale. Ava peale paigaldamisel lisatakse laiusele 200 mm ja kõrgusele 100 mm, et tekiks ülekate ava külgede ja ülaosaga, mis võimaldab väiksemat energiakulu. Lisavõimalusena saab kasutada juhtsiinide ja rullikutega varustatud kileribadest kardinat, mida on võimalik vajadusel ava eest ära küljele lükata.

Pakume Teile kvaliteetset toodet ja tervikliku lahendust koos konsultatsiooni, objekti kontrollmõõdistamise ja uute toodete paigaldusega.