Kiirrulluksed

ruut-1x1Kasutamine
OCM kõrgekvaliteedilised kiirrulluksed on ette nähtud paigaldamiseks suure kasutusintensiivsusega ukseavadesse, kui vajatakse ukse kiiret ja sagedast avanemist ning sulgumist.

Kiirrulluksed takistavad külma õhu sissepääsu ja säästavad energiat, võimaldavad termiliselt mugavaid töötingimusi ukseava lähedal ning isoleerivad tolmu, niiskust ja müra. Aknaavaga kiirrulluksed suurendavad turvalisust hea läbipaistvuse tõttu. Kiirrullukse kasutamine parandab olulisel määral töömugavust ja kiirendab transportimist. Kiirrulluksed valmistatakse eritellimusena vastavalt konkreetse ukseava mõõtudele ning vastavad turvalisuse ja CE- märgistuse nõuetele.

Kiirrulluste peamised kasutusvõimalused:

  • kaupluste ja tööstusettevõtete lao- ning tootmisruumid
  • jahe- ja külmlaod
  • toiduainetetööstuse ettevõtted

ruut-1x1Materjalid
Kiirrulluks avaneb vertikaalselt üles rullasendisse ja on valmistatud elastsest PVC- kattega polüesterkangast (680 g/m²), mille paksus on 0,6 mm. Vajadusel saab tellida ukse läbipaistvate aknaavadega või kogu ulatuses läbipaistvast materjalist ning ka 0,75 mm pakusest (900 g/m²) PVC-kattega polüesterkangast või 4 mm paksusest (1200 g/m²) soojustatud kangast. Võimalikud on erinevad värvitoonid ning soovi korral saab uksekangale trükkida firma logo. Külgmised juhtsiinid ja ülemine rullikate on valmistatud 2 mm paksusest tsinkkattega terasest. Juhtsiinide külgedel on pehmed nailonharjased, et tagada küllaldane tihedus ukselehega.

ruut-1x1Avamine
Kiirrullukse avamineKiirrullukse avamine toimub elektriliselt mootori abil, mida saab juhtida vastavalt vajadusele nupplüliti, rippuva nöörlüliti, kaugjuhtimispuldi või liikumisele reageeriva radari abil. Tõstukiga sagedase läbi ukseava liikumise korral on väga mugav lahendus kiirrullukse avamiseks põrandasse paigaldatud magnetkontuuri abil, mis reageerib metallile ja avab ukse siis, kui tõstuk on sellele peale sõitnud. Mootor avab ja sulgeb ust kiirusega 0,5 – 1,2 m/s ning saab programmeerida isesulguvale režiimile. Ukselehe alumine serv funktsioneerib tuvaandurina ning takistusega kokkupuutel pöördub uks automaatselt üles täielikult avatud asendisse. Ohutuse tagamiseks paigaldatakse ukseavasse infrapunakiirega turvafotosilmad, mis ei võimalda ukse sulgemist juhul, kui fotosilmade vahel on mingi taksitus. Täiendavalt juhib tähelepanu ettevaatusele ohulamp, mis vilgub samaaegselt ukse liikumisega. Elektrikatkestuse korral on võimalik ukse käsitsi avamise režiim.

Pakume Teile kvaliteetset toodet ja tervikliku lahendust koos konsultatsiooni, objekti kontrollmõõdistamise ja uute toodete paigaldusega.