Furanio kontorFuranio OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb erinevate Euroopa tootjate kõrgekvaliteediliste ehituslike avatäidete ja läbipääsusüsteemide müügi, paigalduse ning hooldusega.

Ehituslikuid avatäited ja läbipääsusüsteemid koos nende juurde kuuluvate mitmesuguste lisaseadmetega võimaldavad hoonestuse ja sellega kaasnevate maa-alade piiramist ning territooriumidele või hoonetesse sisse- ja väljapääsu turvalist ning efektiivset reguleerimist. Lisaks funktsionaalsusele annavad need tooted uudse ja nägusa ilme ning hoone avatäidete osas saavutate ka täiendava kokkuhoiu edaspidiste küttekulude arvel. Enamus meie poolt pakutavaid tooteid on võimalik valmistada vastavalt tellija mõõtudest, konkreetsetest vajadustest ja soovidest ning objekti eripärast lähtudes. Omame antud tegevusvaldkonnas juba 20 aasta pikkust kogemust ning meie klientideks on eraisikud, korteriühistud, tööstusettevõtted ja ehitusfirmad. Tegevuspiirkonnaks on kogu Eesti, aga oleme müünud oma tooteid ka Soome, Rootsi, Norrasse, Lätti ja Venemaale.

Oma klientidele pakume alljärgnevaid kõrgekvaliteedilisi tooteid:

  • Ülestõstetavad soojustatud garaažiuksed ning nende avamisautomaatika
  • Korterite soojustatud metalluksed, korteriühistute välisuksed, siseuksed, tulekindlad uksed, klaasmetalluksed, lukud, sulused, lükanduste liugsüsteemid
  • Alumiiniumist või terasest valmistatud tiibväravad, liugväravad ja nende avamisautomaatika
  • Mehaanilised ja elektrilised parkimistõkendid, tõkkepuud, GSM juhtimine
  • Kiirrulluksed, pendeluksed, rippuvad kileribakardinad, turvarulood ja -trellid
  • Terrasside klaaslükanduksed, klaaspiirded, klaasseinad, klaaskatused

Palun võtke meiega julgesti ühendust, alustame konsultatsioonist Teie objektil ja leiame koos sobivaima ning parima lahenduse. Soovime meeldivat koostööd!